STRAŠIDLÁCI v Trutnově

Založeno: 20.06.2007 00:00

Novinky

Včera jsem si členům postěžoval, že se nám na web nedaří dávat aktuální zprávy o akcích, kterých se účastníme. Teď jsem dostal alespoň obrázky z tradičních trutnovských Strašidláků, kde si už několik let hrajeme na pohádkové bytosti...
Bližší o této akci se dozvíme, milé děti, až zas někdy příště...
Ale ne už je tady další zprávička:
Ahoj všichni co čtou naše stránky,
ano je pravda, že Vy úpičtí nemáte potřebu si něco sdělovat po internetu, neb se stále vidíte. My co jsme mimo se sem ale občas mrkneme. Takže já Vám mohu písknout jen něco málo o Strašidlácích v Trutnově, akci místního Domu kultury. Proběhla za krásného počasí a za velkého přispění NÁS divadelníků z Úpice v sobotu 19. května. Na pomoc nám přijel třeba i Roman Janda, dnes už z Náchoda. Tato akce se nám velice líbí a všichni jsme se opět vyřádili doslova jako malé děti. A samotným dětem, pro které se akce koná, se to jistě líbilo taky. Dovolím si tak soudit podle reakcí dětí na konci putování strašidláckým lesem. Já byla strašidlo, jak jinak, a OPĚT to nejhrůznější: KOSTIDRAVKA. A dětičky řvaly a ječely a já jsem řádila víc a víc.
Myslím, že akce byla tradičně velice dobře zorganizovaná celým týmem Domu kultury, kterému velela naše Zina. Odjeli jsme jako vždycky utahaní, ale spokojení.... Mám pravdu?
Za sebe Jana Sedláčková

Navigace

Kontaktní informace

Spolek divadelních ochotníků Alois Jirásek

Chelčického 216, 542 32 Úpice
IČ:47466014