Prodanka jaro 2019

Založeno: 13.06.2019 22:05

Novinky

Kvapem se nám blíží krátká letní pauza mezi reprízami inscenace Prodaná nevěsta, ale ještě než se rozutečeme po dovolených, čekají na Vás ještě dvě reprízy.

První se uskuteční v našem městečku v Úpici. Bude se jednat již o šestou domácí reprízu. Za příznivého počasí se repríza uskuteční na Dlouhých záhonech od 18:00, jestli-že nám počasí přát nebude, uskuteční se repríza na domácích prknech Divadla Aloise Jiráska od 19:00.

S druhou reprízou navštívíme Národní festival Smetanova Litomyšl v rámci doprovodného programu Festivalové zahrady v neděli 30.6.2019 od 18:00 na hlavním podiu.

Již nyní ale připravujeme sérii repríz na konci léta a v průběhu podzimu. Znovu například uvedeme dvojici repríz na pražském Vyšehradě, na které bude možné zakoupit vstupenky v předprodeji a to přímo zde na našich webových stránkách. Otevření předprodeje Vám zprovozníme během následujícího týdne. Z dalších repríz namátkově vybírám Olbramovice, Kadaň, Ostrov, Kroměříž nebo Bělá pod Bezdězem. Kompletní přehled naleznete v detailu inscenace nebo kalendáři.

Tímto Vás srdečně zveme do diváckých řad!

Ve více naleznete další fotografie z vybraných jarních repríz.

Závěrem přikládáme několik fotografií z jarních repríz:

Poděbrady

 

Jánské Lázně

Teplice nad Metují

Navigace

Kontaktní informace

Spolek divadelních ochotníků Alois Jirásek

Chelčického 216, 542 32 Úpice
IČ:47466014