NAVZDORY DEŠTI A HORKU

Založeno: 31.07.2006 00:00

Novinky

Přestože nás ještě čeká likvidace pouti (fyzická i účetní) jde už teď říct, že ta letošní bude patřit mezi úspěšné. A to přesto, že právě uplynulý víkend byl prvním opravdu deštivým od počátku léta. Přeháňky a bouřky však tentokrát tolik nevadily. Jednak alespoň trochu pročistily vzduch a jednak bylo letos u divadla sezení poprvé opravdu pod střechou (dva desetimetrové stany poskytly přístřeší cca 250 návštěvníkům).
Přestože se při pouti snaží péct bramboráky už kde kdo, zájem o ty naše divadelní neopadá. Naopak. Z původních tří metráků se už druhý rok peče z 350 kilo brambor... Přispět úpické pouti i něčím navíc se daří organizováním Jarmarku řemesel. Ten letošní byl zase o něco bohatší a snad pomohl i k tomu, že si zejména ti mladší mohli „sáhnout" na řemesla, z jejich pohledu už bohužel dávno zapomenutá.
Jinak se letos pouť u divadla v ničem příliš nelišila od těch minulých. Snad jen početnější účastí v týdnu příprav i bezproblémovým obsazením služeb během víkendu. Za to patří všem, kteří se o to přičinili, velký DÍK.

Navigace

Kontaktní informace

Spolek divadelních ochotníků Alois Jirásek

Chelčického 216, 542 32 Úpice
IČ:47466014