Kompletní archiv na DVD

Založeno: 30.08.2007 00:00

Novinky

Vývoj se nedá zastavit ani v oblasti, jakou je amatérské divadlo. Ačkoliv se to možná divákovi nezdá, je tento vývoj vidět a slyšet i u nás v divadle - na jevišti. Po nedávné výměně kompletního ovládání světelného parku, následoval nákup nové zvukové aparatury a nyní čekáme na první sadu nových praktikáblů... To ale není všechno. Technika vstoupila i do archivu spolku.
Od dnešního dne se můžeme chlubit dokončením digitalizace všech, v archivu spolku dochovalých, záznamů divadelních představení a řady našich dalších akcí. Je to docela úhledný sloupeček v krabičkách uložených DVD. Je tomu tak hlavně díky Dádovi Tommovi, který zkopírování viedeokazet nejrůznějších kvalit věnoval pořádný kus svého volného času.
Díky.
Snad ještě horší „robotu" na sebe vzal Marek Zvelebil. Nabral si fotodokumentaci cca první desítky inscenací, počínaje rokem 1973, a začal třídit, scanovat a popisovat. Hrozná práce. Ale až to bude všechno hotové... bude to radost procházet se (i tady na webu) posledními pětatřiceti lety života spolku.

Navigace

Kontaktní informace

Spolek divadelních ochotníků Alois Jirásek

Chelčického 216, 542 32 Úpice
IČ:47466014