Hledání nových možností

Založeno: 04.10.2008 00:00

Novinky

Ve čtvrtek 2. října se dva zástupci výboru (Pavel s Alešem) a dva nezávislí pozorovatelé (Jára s Petrem, který v této misi účinkuje jako host) vydali hledat nové možnosti pro činnost našeho 185 letého spolku.
Po letech nekonečně se vlekoucích zkoušek na vymrzlých jevištích, po mnoha náročných představeních (třeba i v dešti a větru), ale především po jejich fyzicky i psychicky vyčerpávajících hodnoceních se začínáme potýkat se značným opotřebením. Zachránit nás může jediné. Méně hrát (stejně už si prd pamatujeme) a spolkový život orientovat na méně náročný režim, respektující přibývající léta.
Namísto výletů do moravských sklípků nás tak budou, soudě podle právě probíhající mise, čekat cesty do lázní. Právě tam se totiž „mládenci" vypravili. Nevíme zatím, jestli se jim v maďarském blátě podaří najít vhodné místo, kde bychom mohli předvádět to, co jsme si ještě schopni zapamatovat. Ale podle prvních informací by tam bylo k udržování se ve stavu slučitelném se životem rozhodně daleko blíž, než v našem krásném, ale drsném Podkrkonoší...

Navigace

Kontaktní informace

Spolek divadelních ochotníků Alois Jirásek

Chelčického 216, 542 32 Úpice
IČ:47466014