Den s nohejbalem byl skvělý, ale...

Založeno: 19.06.2007 00:00

Novinky

Minulá sobota se vepsala do historie. Zástupci našeho spolku pod názvem Tyjátr se premiérově zúčastnili nohejbalového turnaje v Markoušovicích. Během seznamování se s touto sportovní disciplínou (kdy zjistili, že na rozdíl od normálního fotbalu, zde není žádoucí trefovat síť) utržili na úvod hned dvě porážky. Jednu od pozdějšího vítěze Havlovických vodníků a druhou od Beer teamu ze Suchovršic (skončili nakonec druzi).
Pak se dostavily roztleskávačky a karta se obrátila. První vítězství a třetí místo ve skupině znamenalo postup do skupiny „středu" - hrající o 7. až 10. místo. Dvě výhry a jedna prohra - nakonec osmé místo ze třinácti zúčastněných. Vedle tohoto sportovního úspěchu získali naši zástupci i několik dalších turnajových prvenství:
Největší počet fanynek - roztleskávaček
Nejvíce popsaný účet - ve stánku s občerstvením
Nejvytrvalejší tým - vyjma „domácích" nezůstal nikdo v areálu déle
Nejstarší hráč -Jára K.
a v neposlední řadě primát k nepřekonání: Vylíčil si nalomil zápěstí, Kleiner při rozcvičování vymknul kotník, Kulhánek se spokojil s kotníkem podvrknutým... Zdravý tak snad zůstal jen Pavel Mach a zcela určitě „dědek" Kadaník (ostatně, ten šel krátce před jedenáctou jako jeden z mála těch "pár" nočních kilometrů PĚŠKY domů). Turnaj se zkrátka vydařil.
Už se všichni těší na další.

Navigace

Kontaktní informace

Spolek divadelních ochotníků Alois Jirásek

Chelčického 216, 542 32 Úpice
IČ:47466014